Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Supply Chain Manager

Pracujte pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích

Kde: ZF Electronics Klášterec s.r.o., Klášterec nad Ohří, možnosti vícedenních služebních cest do zahraničí (především Německo)

Co Vás čeká?

  • Koordinace a optimalizace dodavatelského řetězce
  • Plánování zásob, nákladů
  • Vedení týmu 10 specialistů logistiky
  • Definování a optimalizování plánování výroby
  • Koordinace zákazníků
  • Zodpovědnost za externí logistiku (přepravy)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxe na podobné pozici z automotive
  • Znalost anglického/německého jazyka - denní komunikace
  • Organizační schopnosti a logické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud:

  • Znáte systém SAP
  • Máte zkušenosti s vytvářením směrnic

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • Jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Zaujalo Vás to? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Těším se na Vaši odpověď.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Kontakt

Kateřina Kotrbová