ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Inženýr pro optické a světelné simulace

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu, který se bude zabývat optickými a světelnými simulacemi. Bude se podílet na vývoji inovativních technických konceptů v automotive, např. optických sensorů či inteligentních elektronických rozhraní člověk/stroj.

Co Vás čeká?

  • Optimalizace komplexních světelných systémů s ohledem na optické chování materiálů, povrchů a světelných zdrojů,
  • příprava světelných simulačních modelů s uvažováním geometrických a fyzikálních nelinearit,
  • interpretace výsledků, formulace doporučení a podpora při zavádění konstrukčních zlepšení s ohledem na technické a ekonomické parametry,
  • příprava experimentů a na jejich základě validace simulačních metod,
  • podpora zavádění nových trendů optických technologií v interiérech vozů.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Ukončené VŠ studium ve strojírenství, aplikované mechanice, fyzice, optice nebo ve srovnatelném oboru,
  • dobré znalosti optiky a mechaniky,
  • praktické zkušenosti s numerickými simulačními metodami,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • flexibilita a ochota příležitostně cestovat.

Výhodou:

  • Zkušenosti z automobilového průmyslu, především s plastovými díly,
  • zkušenosti s optickými simulačními nástroji (např. SPEOS, ZEMAX či TracePro) a CAD softwary (např. CATIA V5),
  • přehled o aktuálních trendech v oblasti plastových materiálů a optických technologií (např. LED),
  • znalost německého jazyka.

Nabízíme:

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • spolupráci na mezinárodních projektech,
  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),
  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • home Office a 25 dní dovolené,
  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • příspěvek na stravování.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Macháčkova 925/24, 318 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká Republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Milotová
Telefon: 725 515 201