TRW Automotive Czech s.r.o. v Jablonci nad Nisou je součástí skupiny ZF Group a náleží do divize Active Safety, která je jedním ze tří největších dodavatelů pro automobilový průmysl na světě. Zabývá se vývojem a výrobou aktivních a pasivních bezpečnostních systémů a dodává díly všem předním světovým výrobcům automobilů.

www.zf.com

Process Development Engineer

ZF je světovym lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost.
Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Pro náš tým v Jablonci nad Nisou hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří nám pomohou s administrativním i systémovým zajištěním procesů.

Co Vás čeká?

  • Administrativní i systémová podpora uživatelů Braking Engineering BPM (Business Policy Model)
  • Poradenství a návrhy řešení s ohledem na standardy (např. IATF 16949, Automotive SPICE, apod.)
  • Organizace a facilitace jednání pro uživatele a členy BPM Change Control Board (CCB)
  • Podpora při interních i externích auditech - lokální, v rámci EU
  • Zaškolení v Německu, služební cesty v průběhu roku

Uvítáme:

  • VŠ vzdělání Elektro/IT (Bc. nebo Ing.)
  • 2 roky zkušeností se zlepšováním procesů v automobilovém průmyslu
  • Znalost IATF 16949 nebo Automotive SPICE
  • MS Office - velmi dobrá uživatelská znalost
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka, znalost němčiny velkou výhodou

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené, možnost Home Office
  • Firemní stravování
  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na důchodové připojištění
  • Profesní vzdělávání a další rozvoj, jazykové vzdělávání v pracovní době
  • Práci v mezinárodních týmech

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Roli 2405/26, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Včeláková
Telefon: + 420 373 736 489