ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Vývojový inženýr mechanických a mechatronických sestav

Hledáme kolegu nebo kolegyni do oddělení mechanické konstrukce se zaměřením na mechatronické celky využívané v automobilovém průmyslu (např. sensorika pro autonomní řízení, pohon e-formule nebo elektrokola).

Co Vás čeká?

  • tvorba dílů a sestav s ohledem na zástavbu a s přihlédnutím k funkční bezpečnosti,
  • tvorba výkresů, tolerančních analýz, návrhů chlazení/těsnění/montáže a jejich ověřování (dimenzování),
  • práce s 3D CAD softwarem Creo (včetně modulů pro výpočty pevnosti a proudění) a s databází dílů a dokumentů,
  • aktivní komunikace se zákazníky (řešení problémů, reakce na dotazy apod.),
  • spolupráce s kolegy z oddělení elektroniky, výpočtů, výroby i montáže,
  • příležitostné služební cesty.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • VŠ technické vzdělání se zaměřením na mechatroniku, případně SŠ s praxí
  • konstrukční praxe a technické znalosti v oblasti mechatroniky,
  • dobrá znalost a zkušenost s některým 3D CAD systémem (zaškolení do Creo možné),
  • komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy),
  • řidičský průkaz sk. B.

Výhodou:

  • zkušenost s výpočty (pevnost, proudění),
  • orientace v PDM/PLM systémech,
  • znalost konstrukce plastových/kovových dílů (odlitků).

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • spolupráci na mezinárodních projektech ,
  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),
  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Home Office a 25 dní dovolené,
  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • dotované stravování ve firemní kantýně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-65000 Kč/měsíc

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, možnost si napracovat hodiny, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká Republika

Kontakt

Zuzana Milotová
Telefon: 725 515 201