Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Plánovač logistiky

Pracovní náplň:

  • Vytváření layoutu z pohledu logistiky
  • Optimalizace materiálových toků
  • Zajišťování logistického vybavení
  • Definice a optimalizace obalů pro dodavatele a zákazníky
  • Nastavování a optimaliazace plánů transportů
  • Kalkulace transportních nákladů
  • Definice skladové kapacity
  • Logistická FMEA

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
  • Znalost MS Office
  • Znalost SAP výhodou
  • Ochotu cestovat (služební cesty do zahraničí)

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Kontakt

Kateřina Kotrbová