Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Projektant testovacích zařízení a systémů

Co Vás čeká?

  • provádění úkonů v oblasti projektování, programování a uvádění do chodu testovacích zařízení
  • optimalizace, rozšiřování a údržba stávajících zařízení
  • poskytování podpory při pořizování testovacích zařízení (technická specifikace, systémové požadavky, kontakt s dodavateli apod.)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška 50/1978 Sb. §6 podmínkou
  • znalosti řídídích systémů výrobních linek (např. LABView, TestStand, Bussystemen)
  • znalosti v oblasti testování a řízení výkonových elektronik v automotive
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • ochotu cestovat – zaškolení v Německu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Kontakt

Kateřina Kotrbová