Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Inženýr dodavatelské kvality

Pracuj pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích

Kde: ZF Electronics Klášterec s.r.o., Klášterec nad Ohří, občasné pracovní cesty do Německa

Co Vás čeká?

  • Komunikace s dodavateli
  • Ověřování shody s výkresovou dokumentací
  • Vedení záznamů a reportů v SAP (reklamační řízení s dodavateli)
  • Nápravná opatření interních/externích reklamací vč. reportování
  • Příprava a účast při zákaznických, certifikačních a interních auditech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe na podobné pozici
  • Znalost IATF 16949:2016
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC (Windows, MS Office)
  • SAP zkušenosti podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Zaškolení v Německu
  • nástup 3/2019

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • Jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Zaujalo Vás to? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Těším se na Vaši odpověď.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Kotrbová