ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky. S novým divizionálním začleněním v rámci skupiny postupně dochází k přeměně produktového portfolia, díky kterému v Klášterci vznikne hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky do elektromobilů. V současné době ZF Electronics Klášterec s.r.o. zaměstnává více než 270 zaměstnanců. Zmíněné nové divizionální začlenění spolu se změnou výrobní strategie s sebou přinesly i požadavek na dostavbu nových výrobních prostor. Tato dostavba, jejíž dokončení se předpokládá v prosinci letošního roku, s sebou nese i široký prostor pro uplatnění nových kolegů na nejrůznějších, zejména technických, pozicích.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl. Portfolio skupiny ZF zahrnuje prvky pohonného ústrojí osobních automobilů, nákladních a užitkových vozů, autobusů, lodí i letadel, ale také projekty z oblasti elektromobility.

Procesní inženýr

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Pracovní náplň:

• je zodpovědný za výrobní proces, technologie použité ve výrobě a zároveň za optimalizaci výrobního procesu
• má na starosti technickou podporu výroby, je zodpovědný za svěřený výrobní úsek po stránce technologické
• pracuje na různých výrobních projektech

Požadujeme:

• SŠ vzdělání (vhodné pro absolventy)
• zkušenost práce se SAP
• znalost práce na PC (Windows, MS Office)
• schopnost systematické práce a samostatného rozhodování
• znalost NJ (min. úroveň B1), znalost AJ výhodou
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)

Nabízíme:

• motivující platové ohodnocení
• 13. a 14. plat
• týden dovolené navíc
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
• jazykové kurzy
• příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Kontakt

Kateřina Kotrbová