ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky. S novým divizionálním začleněním v rámci skupiny postupně dochází k přeměně produktového portfolia, díky kterému v Klášterci vznikne hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky do elektromobilů. V současné době ZF Electronics Klášterec s.r.o. zaměstnává více než 270 zaměstnanců. Zmíněné nové divizionální začlenění spolu se změnou výrobní strategie s sebou přinesly i požadavek na dostavbu nových výrobních prostor. Tato dostavba, jejíž dokončení se předpokládá v prosinci letošního roku, s sebou nese i široký prostor pro uplatnění nových kolegů na nejrůznějších, zejména technických, pozicích.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl. Portfolio skupiny ZF zahrnuje prvky pohonného ústrojí osobních automobilů, nákladních a užitkových vozů, autobusů, lodí i letadel, ale také projekty z oblasti elektromobility.

Směnový mistr výroby

Pracuj pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Pracovní náplň:

řízení pracovní směny
zaměření na znalost problematiky výrobních procesů a komplexního výrobního zařízení
zajištění směnné výroby výkonových elektronik dle odsouhlaseného plánu organizace úseku

Požadujeme:

SŠ – technické vzdělání (elektro vítáno) schopnost vedení lidí
komunikativní znalost NJ vítána
znalost práce na PC (Windows, MS Office)
samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

motivující platové ohodnocení, 13. a 14. plat, týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy, nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit), příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

 

Kontakt

ZF Česká republika
ZF Electronics Klášterec s. r. o.