Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Specialista logistiky

Pracuj pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Pracovní náplň:

vystavování objednávek a odvolávek tuzemským a zahraničním dodavatelům
měsíční, týdenní a denní plánování za pomoci příslušných SAP analýz; kontrola a řízení vývoje skladových zásob
podíl na koordinaci, administraci a vedení přidělených projektů
komunikace se zákazníky
tvorba reportů

Požadujeme:

SŠ vzdělání (vhodé pro absolventy)
znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
znalost práce na PC (Windows, MS Office)
znalost SAP výhodou
praxe z oblasti logistiky v automobilovém průmyslu výhodou
schopnost samostatné, systematické a analytické práce
výborné organizační schopnosti
ochotu cestovat (zaškolení probíhá částečně v Německu)
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

motivující platové ohodnocení (13., 14. plat), týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit), jazykové kurzy, příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), němčina (pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Kontakt

Kateřina Kotrbová