ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Konstruktér (detailista) dílů užitkových vozů

Hledáme kolegy do týmu mechanické konstrukce se zaměřením na detailing pro užitková vozidla (např. autobusy, stavební či zemědělské stroje). Jedná se o vývoj produktů jako jsou spojky, dvouhmotové setrvačníky, elektrické agregáty vč. jejich ovládání.

Co Vás čeká?

  • tvorba modelů a sestav včetně výkresů a kusovníků dle návrhů a jejich ověřování (dimenzování)
  • zapracování konstrukčních změn do dokumentace
  • práce s 3D CAD software Creo (dříve Pro/Engineer) a databází dílů a dokumentů
  • aktivní komunikace se zákazníky (převážně v anglickém jazyce)
  • účast na tvorbě metod a standardů

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • technické vzdělání nejlépe strojírenského zaměření (vhodné i pro absolventy)
  • znalost 3D CAD systémů
  • základní orientace v konstrukčních databázích a podnikových systémech vítána
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zodpovědnost za svěřené úkoly a aktivní přístup k zadaným úkolům

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Práci s nejnovějšími technologiemi v zajímavém prostředí
  • Jazykové vzdělávání v pracovní době (AJ, NJ)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Dotované stravování ve firemní kantýně

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká Republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Milotová
Telefon: 725 515 201