Specialista simulací mechanických částí převodovek

Požadavky na životnost hnací soustavy se neustále zvyšují. Pro splnění těchto požadavků se provádějí simulace aplikací převodovek nových typů osobních vozů, které nahrazují testování v reálném provozu.

Co Vás čeká?

Výpočet zatížení dílů převodovky s ohledem na jízdní parametry automobilu ve virtuálním provozu.

  • získání technických dat a specifikací,
  • příprava, vytvoření a nastavení modelu pomocí Matlab Simulink,
  • odladění modelu a následné provedení HiL/SiL simulací,
  • ověření správnosti výstupních dat a kompletace výsledků.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • ukončené studium v oboru s technickým zaměřením,
  • komunikativní znalost angličtiny (podpoříme jazykovými kurzy),
  • schopnost práce v týmu i samostatné práce,
  • základní znalost programu Matlab/ Simulink,

Výhodou:

  • zkušenost se simulacemi (HiL/SiL)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • spolupráci na mezinárodních projektech ,
  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),
  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Home Office a 25 dní dovolené,
  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • dotované stravování ve firemní kantýně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká Republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Milotová
Telefon: 725 515 201