ZF Chassis Systems Žatec je nejnovější závod skupiny ZF v České republice. Stavět se začal na podzim roku 2017 a najdete ho v Průmyslové zóně Triangle u Žatce. První fáze výstavby zahrnuje plně automatizovanou kompletaci modulů náprav na ploše o téměř 3500 m2. Uplatnění zde najde zhruba 60 zaměstnanců. V současné chvíli odstartovala předsériová výroba a od listopadu 2018 bude spuštěna výroba sériová

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl. Portfolio skupiny ZF zahrnuje prvky pohonného ústrojí osobních automobilů, nákladních a užitkových vozů, autobusů, lodí i letadel, ale také projekty z oblasti elektromobility.

Operátor/ka výroby

Hledáte zajímavou pracovní příležitost?

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Lokalita: průmyslová zóna TRIANGLE, Žatec (okres Louny)

Hlavní úkol:

  • Zajišťování plynulého chodu výrobní linky

Pracovní náplň:

  • Zajišťění montáže správných komponentů
  • Provádění pracovních úkolů dle zadání a specifikace procesu dle přidělení na různá pracoviště v lince
  • Příprava materiálu/komponentů pro montážní linku v požadovaném množstvím na základě objednávek
  • Zajištění přebalování materiálu a přípravy jednotlivých komponentů dle daných specifikací
  • Vyměňování prázdných balení a likvidace balícího materiálu

Požadujeme:

  • Základní vzdělání / Střední odborné učiliště
  • Dobrý psychický a fyzický stav
  • Ochotu práce na směny - dvousměnný provoz
  • Praxe z výrobního závodu z automobilového průmyslu výhodou

Nabízíme:

  • Příležitost stát se členem mezinárodního týmu
  • Velmi dobré pracovní prostředí a firemní kulturu
  • Práci na zajímavých projektech a úkolech
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity

Nástup říjen 2018

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žatec

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ZF Česká republika

Kontakt

Martina Bozděchová