ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

TECHNIK

Náplň práce

Jsme společnost zabývající se vývojem náhradních dílů v oblasti aktivní a pasivní bezpečnosti, mezi které se řadí brzdové systémy a řízení.
Baví Tě řešit úlohy, které jsou komplexního charakteru, a k jejichž řešení je třeba hledat souvislosti? Chtěl bys přemýšlet nad tím, jak je možné opakovaně použít a popřípadě vylepšit již existující komponent a prodloužit mu tak násobně životnost?
Veškeré naše aktivity mají za cíl bezpečnost a snížení dopadu na životní prostředí hledáním možnosti, jak opakovaně používat komponenty a zaručit jejich bezpečnost při provozu.

Budete mít odpovědnost za:

• Reportování vedoucímu Technologie
• Komunikaci se zákazníky a dodavateli
• Definování testovací specifikace výrobku v souladu s požadavky ZF a zákazníků
• Dodržování pravidel pro návrhy linek dle ISO 14001 a OHSAS 18001 norem
• Požadovanou technickou dokumentaci
• Péči o výrobní dokumentaci a jejich odsouhlasení zákazníkem
• Kontinuální vývoj a neustále zlepšování, sledování trendů
• Inovaci produktů, technologií a příslušných testovacích zařízení a jejich implementace
• Školení operátorů výroby

Uvítáme

• Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
• 2 roky praxe v oboru vozidlové techniky (výhodou)
• Znalost oblasti automotive a zájem o detaily techniky
• Komunikativní znalost anglického jazyky (level B1)
• Znalost výkresové dokumentace
• Výhodou také znalost SolidWorks či jiných 3D programů

Co ti nabízíme?

• Flexibilní pracovní dobu s minimem přesčasů
• 25 dní dovolené ročně
• Prostor pro komunikaci Tvých nápadů
• Možnost seznámit se s kolegy v ostatních zemích a pracovat s nimi
• Zahraniční cesty
• Jazyková výuka
• Roční prémie
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dobré závodní stravování
• Možnost profesního rozvoje a široký záběr uplatnění

Připojte se k našemu týmu!
Kde? TRW Automotive Aftermarket, Frýdlant - člen skupiny ZF

Máme za sebou projekty pro významné automobilky a na nových zase pracujeme. Rádi bychom doplnili náš tým a možná hledáme právě tebe!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žitavská 1421, 464 01  Frýdlant-Frýdlant, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Kontakt

Kateřina Kotrbová