ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Finanční Controller - ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Nabízíme možnost růstu pro studenty nebo ženu/muže na rodičovské dovolené.

Lokalita: průmyslová zóna TRIANGLE, Žatec (kraj Ústí nad Labem)
Pracovní poměr: práce na částečný úvazek (cca 5/6 hodin denně)

Hlavní úkol

Podpora manažera pro Oddělení financí/controllingu přípravou a udržováním finančních výkazů, rozpočtů, přehledů nákladů a finančních prognóz. Za účelem optimalizace výkonu podniku řeší za společnost ZF záležitosti s externími úřady a vedením ZF.

Náplň práce:

• Příprava a analýza reportů, včetně KPI ukazatelů
• Příprava a revize kalkulací nákladů
• Spolupráce na každoročním nastavení cílů a obchodního plánu
• Spolupráce na interních a externích auditech
• Koordinace řízení peněžních toků
• Zodpovědnost za nákladové účetnictví
• Zpracování příchozích faktur v účetním portále
• Budete hlavní kontaktní osobou pro SSC (účetní podpora IFRS)

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání v příbuzné oblasti
• Alespoň 2 roky praxe v oblasti financí, nákladového účetnictví a IFRS
• Pokročilá znalost MS Office, SAP znalost výhodou
• Zkušenosti v tvorbě analýz a vykazování ukazatelů KPI výhodou
• Analytický pohled na věc a schopnost řešit problémy
• Schopnost pracovat nezávisle i v týmu
• Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme:

• Příležitost stát se členem mezinárodního týmu
• Velmi dobré pracovní prostředí a firemní kulturu
• Práci na zajímavých projektech a úkolech
• Možnost osobního i profesního růstu
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Další zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žatec

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Kateřina Kotrbová