Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Referent projektových činností

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Pracovní náplň:

  • Příprava projektů
  • Řešení projektů a dohled nad nimi
  • Dokumentace a projektový reporting
  • Ukončování projektů
  • Všeobecné úkoly

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • PC knowledge
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • Práce v týmu
  • Zkušenosti s projekty výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • Jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ZF Electronics Klášterec s. r. o.