Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Mechanik - seřizovač

Pracuj pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích

Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Pracovní náplň:

  • komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení

Požadujeme:

  • SŠ technického směru (vhodné pro absolventy)
  • znalost práce na PC
  • práce v třísměnném provozu, časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Výhodou:

  • znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • Jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Zaujalo Vás to? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Těším se na Vaši odpověď.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, možnost si napracovat hodiny, dovolená více než 5 týdnů, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ZF Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ZF Electronics Klášterec s. r. o.