Inženýr pro pevnostní výpočty v letectví

Baví Vás změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chcete vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Pracovní náplň:

• Provádění pevnostních výpočtů za účelem zjištění pevnosti všech komponent v dynamických systémech a tvorba nezbytné dokumentace
• Analýza a posouzení FE výpočtů za účelem zjištění pevnosti součástí
• Tvorba a uvolnění protokolů v rámci posuzování dílů a sestav dle platných předpisů, například CS27/CS29 a podobných
• Podpora testování součástek, hnacích ústrojí a systémů
• Podpora a koordinace řešení technických problémů s tuzemskými i zahraničními zákazníky a dodavateli, jakož i s příslušnými interními odděleními

Požadujeme:

• Dokončené vysokoškolské studium v oboru strojního inženýrství v oblastech hnacích ústrojí a převodových systémů nebo leteckého inženýrství nebo v oboru aplikovaných věd v oblastech FE výpočtů
• Znalosti v oblasti pevnosti součástí/FE výpočtů převodových ústrojí
• Znalost leteckých předpisů, například CS27/CS29, výhodou
• Dobrou znalost softwaru MS Office
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, iniciativní přístup, schopnost týmové práce a dobré komunikace

Nabízíme:

• Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
• Spolupráci na mezinárodních projektech
• Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
• Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)
• Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
• Home Office a 25 dní dovolené
• Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
• Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
• Dotované stravování ve firemní kantýně

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká Republika

Kontakt

Zuzana Milotová
Telefon: 725 515 201