Vývojář ozubených převodů

Baví Vás změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chcete vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.
Hledáme vhodné kandidáty do nově vznikající skupiny v oddělení mechanické konstrukce se zaměřením na technologii ozubených převodů. Ve spolupráci s centrálním vývojem ve Friedrichshafenu budeš pracovat na projektových úkolech pro ZF produkty v oblasti vývoje převodů. Prostřednictvím výpočtů, optimalizací a konzultací budeš podporovat globální divize během konstrukce, testování a výroby, resp. sériové výroby.

Pracovní náplň:

• Provádění výpočtů a optimalizací ozubených převodů s ohledem na geometrii, zatížení, životnost a hluk,
• provádění výpočtů výrobních nástrojů a měřících zařízení pro ozubené převody,
• tvorba výrobní dokumentace,
• konzultace při testech převodovek a vyhodnocování testů,
• konzultace témat ozubených převodů.

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření,
• základní znalost technologie ozubených převodů,
• dobrá znalost softwaru MS Office, znalost programování (např. makra) výhodou,
• komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka,
• dale očekáváme strukturovaný a iniciativní pracovní přístup a schopnost týmové i samostatné práce.

Nabízíme:

• Intenzivní zaškolení do úrovně specialisty, možnost dalšího kariérního růstu,
• zahraniční služební cesty,
• práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
• jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),
• pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
• Home Office a 25 dní dovolené,
• roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
• příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
• dotované stravování ve firemní kantýně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká Republika

Kontakt

Zuzana Milotová
Telefon: 725 515 201