Konstruktér (Creo) ve vývoji převodovek pro letectví

Pracujte pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů.

Koncern ZF je celosvětovým lídrem v technologiích pohonů a podvozků, jakož i v oblasti aktivní a pasivní bezpečnosti. Společnost má přibližně 138.000 zaměstnanců ve 40 zemích a 230 lokalitách po celém světě. ZF se tak řadí mezi největší dodavatele pro automobilový průmysl.

Společnost ZF Luftfahrttechnik GmbH se celosvětově angažuje v obchodní činnosti v oblasti vývoje, výroby a údržby převodových aplikací pro převodovky vrtulníků, pohony, aktuátory pro letecké využití a testovací stroje v letectví.

Na pozici konstruktér (Creo) ve vývoji převodovek hledáme kreativní kolegy s praktickým přístupem k práci, kteří budou pracovat ve vývojovém centru v Plzni na projektech pro ZF Luftfahrttechnik a zabývat se vývojem osvědčených i nových produktů pro mezinárodní leteckou dopravu.

Pracovní náplň:

• Návrhy sestav a dílů pro letecké převodovky, včetně všech příslušných dílů, se zaměřením na konstrukci skříní převodovek provedených jako odlitky z oceli
• FEM výpočty pro danou konstrukci s použitím CREO Simulate
• Tvorba všech relevantních dat s použitím CAD programu CREO - 2D, 3D
• Tvorba kompletních sad výkresů pro výrobu - výkresy dílů a sestav, návody k montáži,...
• Řízení výkresů pomocí PDM systému
• Komunikace se zákazníky v českém i anglickém jazyce
• Podpora a harmonizace řešení technických problémů s domácími i mezinárodními zákazníky a dodavateli, stejně jako s příslušnými interními odděleními
• Konstrukční podpora pro výrobu a zajištění jakosti

Požadujeme:

• Dokončené vysokoškolské studium v oboru strojního inženýrství, přednostně v oblastech hnacích ústrojí a převodových systémů
• Znalost 3D CAD programů (znalost CAD CREO výhodou)
• Zkušenosti v oblasti navrhování převodovek, přednostně zkušenost v konstrukci odlitků
• Dobrou znalost softwaru MS Office
• Dále očekáváme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, iniciativní přístup, schopnost týmové práce a dobré komunikace

Nabízíme:

• Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
• Spolupráci na mezinárodních projektech
• Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
• Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)
• Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
• Home Office a 25 dní dovolené
• Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
• Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
• Dotované stravování ve firemní kantýně

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ZF Česká Republika

Kontakt

Zuzana Milotová
Telefon: 725 515 201