see. think. act.
Česká republika

SW vývojář

ZF Engineering Plzeň se stává důležitým centrem pro aplikace z oblasti e-mobility. Hledáme k sobě Model Based developera, který bude spolupracovat na vývoji univerzální knihovny pro řízení elektromobilů za použití tzv. rapid protyping nástrojů – Matlab/Simulink/Targetlink generujících C kód.

Do pobočky v Plzni hledáme kolegu, klidně i juniora, který se bude zabývat vývojem SW pro pohonné systémy nákladních vozů, autobusů, stavebních strojů apod.

Co budete dělat:

• Analyzovat SW požadavky
• Navrhovat řešení v jazyce C/C++
• Implementovat SW změny a nové funkcionality (např. z oblasti elektromobility)
• Ověřovat funkčnost SW na zařízení HiL
• Používat pokročilé inovativní nástroje
• Komunikovat se zákazníkem
• Spolupracovat s experty v oboru v rámci skupiny ZF

Co byste měli mít:

• Logické a analytické myšlení
• Znalost programovacího jazyka C/C++ (nebo znalost jiného a ochota se C/C++ naučit)
• Vzdělání v technickém oboru výhodou (elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy, informatika apod.)
• Komunikativní znalost anglického jazyka pro komunikaci se zákazníkem

Co získáte:

• Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
• Spolupráci na mezinárodních projektech
• Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí akreditované laboratoře
• Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)
• Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
• Home Office a 25 dní dovolené
• Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
• Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
• Dotované stravování ve firemní kantýně

Informace o pozici

Místo pracoviště

Macháčkova 925/24, 318 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Kontakt:

ZF Česká republika
Kateřina Švarcová

Back to Top