see. think. act.
Česká republika

Procesní inženýr (m/f/d)

Nemontujeme díly, neskládáme auta.
Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti.
ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl, ZF Electronics Klášterec, jako člen divize E-mobility je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.
Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá.

Výrobní závod ZF Electronics v Klášterci nad Ohří, který se specializuje na výrobu výkonových elektronik pro elektromobily, rozšiřuje své týmy a hledá nové kolegy na odborné pozice ve výrobě

Pracovní náplň:

  • Zajišťuje osvojování procesů spojených s výrobou související s ERP systémem
  • Nastavuje a spravuje procesy výroby ze systémového hlediska
  • Zajišťuje proškolení personálu pro procesy výroby s ERP systémem
  • Spravuje oprávnění k jednotlivým ERP transakcím a nastavením pro personál
  • Podílí se na plánování celoročního personálu a nákladů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru, popř. VŠ absolvent
  • zkušenost práce se SAP
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost AJ (min. úroveň B1), znalost NJ výhodou
  • schopnost samostatné, systematické práce
  • ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)
  • technické přemýšlení výhodou

Nabízíme:

  • Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
  • Práci v prostředí "super čistoty"
  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
  • Motivační plat (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Kontakt:

ZF Electronics Klášterec s.r.o.
Igor Culek
727 884 604

Back to Top