see. think. act.
Česká republika

Směnový mistr výroby (m/ž)

Nemontujeme díly, neskládáme auta.
Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti.
ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl, ZF Electronics Klášterec, jako člen divize E-mobility je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.
Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá.

Co vás čeká

  • Řízení pracovní směny
  • Zaměření na znalost problematiky výrobních procesů a komplexního výrobního zařízení
  • Zajištění směnné výroby dle odsouhlaseného plánu
  • Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP
  • Práce v docházkovém systému (autorizace docházky, plánování dovolené)
  • Podílení se na školení pracovníků
  • Odpovědnost za kvalitu produktů
  • Podílení se na zlepšování procesu
  • Práce v nepřetržitém provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost práce na PC (MS Office, Windows)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Co vám můžeme nabídnout

  • Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
  • Motivační plat (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt:

ZF Electronics Klášterec s.r.o.
Nikola Strnadová
+420 704 849 720

Back to Top