see. think. act.
Česká republika

SW vývojář (C/C++)

ZF Engineering se jako vývojové centrum podílí na vývoji nové generace automatických převodovek, adaptivních tlumičů, elektropohonů a dalších systémů. A to nejen pro osobní auta, ale také nákladní vozy nebo třeba hasičské speciály.

Hledáme embedded vývojáře, kteří budou vyvíjet SW pro převodovky, elektropohony nebo třeba adaptivní tlumiče a řešit témata jako je cybersecurity v automotive.. A to nejen pro osobní auta, ale také třeba nákladní vozy, stavební stroje nebo hasičské speciály.

Aktuálně rozšiřujeme více týmů s různým zaměřením - od HW ovladačů po aplikační vrstvu.

Naučíme Vás pracovat s nástroji a technologiemi jako:

AUTOSAR, ISO 26262, MISRA, Lauterbach debugger, GIT, ClearCase, DOORS , Vector (CANoe, CANape, CANalyzer, DaVinci…)

Co Vás čeká?

  • Analýza požadavků na SW
  • Návrh řešení a implementace v jazycích C a C++
  • Integrace a testování SW pokročilými nástroji
  • Test softwarového řešení v simulovaném prostředí a případně na reálném HW
  • Práce v mezinárodním týmu s experty v oboru
  • U některých projektů testování navrženého řešení přímo ve voze

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, informatika, aplikované vědy apod.
  • Zkušenosti v oblasti vývoje SW (obsazujeme role juniorů i expertů)
  • Znalost programovacího jazyka C / C++
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy),
  • Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt:

ZF Engineering Plzeň s. r .o.

Back to Top