Graphic Designer Support

Do našeho marketingového týmu hledáme posilu, která se bude spolupodílet na tvorbě a realizaci marketingové strategie firmy. Baví vás online marketing, zajímáte se o grafiku tištěných materiálů a tvorbu animací a reklamních videí?

ZF Openmatics je založen na principu otevřené platformy. Rozhraní API umožňují bezproblémové napojení na systém zákazníka. SDK umožňuje partnerům a zákazníkům vývoj aplikací na naší platformě.
Vyvíjíme řešení konektivity v oblasti telematiky, sledování majetku, zábavy na palubách autobusů a diagnostiky vozidel.

Více informací na: https:zf.jobs.cz/openmatics/

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici grafického designéra na poloviční úvazek.

Co Vás čeká?

· Práce s korporátním vizuálem a manuály
· Tvorba marketingových materiálů jako produktové listy, brožury, plakáty a ostatní tiskoviny
· Předtisková příprava
· Tvorba ikon
· Podílení se na dotváření pravidel vizuálního stylu
· Vytváření UI a UX designů pro webové i mobilní aplikace

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

· Výborná znalost programů Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)
· Komunikativní znalost anglického jazyka
· Komunikativnost, systematičnost a odpovědnost
· Praxe v oboru
· Znalost operačního systému Windows nebo Mac

Výhodou:

· Ukončené bakalářské studium v oboru vizuální komunikace, multimédia nebo grafický design
· Tvorba jednoduchých animací v After Effects
· Znalost prototypovacích UX/UI nástrojů jako Adobe XD nebo InVision

Nabízíme:

· Práce na částečný úvazek
· Flexibilní pracovní doba
· Zázemí velké mezinárodní firmy ZF
· Jazykové kurzy (Angličtina, Němčina)
· Práci v centru Plzně
· Moderní pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradova 2842/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Openmatics (vývoj)

Číst více

Kontakt:

Kateřina Vildová