Specialista logistiky

Nemontujeme díly, neskládáme auta.
Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl, ZF Electronics Klášterec, jako člen divize divize E-mobility je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.

Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Z 3000 m2 na 9000m2 výrobní plochy. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá.

Pracovní náplň:

  • vystavování objednávek a odvolávek tuzemským a zahraničním dodavatelům
  • měsíční, týdenní a denní plánování za pomoci příslušných SAP analýz; kontrola a řízení vývoje skladových zásob
  • podíl na koordinaci, administraci a vedení přidělených projektů
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba reportů

Požadujeme:

  • praxe z oblasti logistiky v automobilovém průmyslu výhodou
  • znalost německého na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
  • znalost SAP
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office)
  • schopnost samostatné, systematické a analytické práce
  • výborné organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič; ochotu cestovat

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Klášterec nad Ohří (výroba)

Číst více

Kontakt:

Kateřina Kotrbová