Konstruktér (a specialista výroby) motážních přípravků

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Závod ZF Staňkov s.r.o. je součástí skupiny ZF a od roku 2009 vyrábí a montuje podvozkovou a hnací techniku především pro automobilový, stavební a zemědělský průmysl. V současné době dodáváme více než 300 typů náprav pro většinu významných světových výrobců.

Hledáme kolegu, který se bude zabývat návrhem montážních přípravků. ZF Staňkov vyrábí a montuje podvozkovou a hnací techniku především pro automobilový, stavební a zemědělský průmysl.

Co Vás čeká?

  • návrhy a konstrukce montážních přípravků,
  • realizace výroby (objednání) přípravků ve spolupráci s externími dodavateli,
  • úpravy přípravků (soustruh, fréza),
  • Práce s programy: Creo 4.0 , Axalant, SAP,
  • Podílení se na zlepšování výrobního procesu.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • SŠ, nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou),
  • znalost 3D CAD systémů,
  • orientace v technických tématech a praktický přístup,
  • komunikativní znalost AJ, případně NJ,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti, práce v moderním prostředí,
  • perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu,
  • zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy,
  • flexibilní časové konto,
  • firemní jazykové kurzy,
  • příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč),
  • dovolená nad rámec zákoníku práce,
  • příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně,
  • finanční bonusy k životním a pracovním jubileím,
  • dotované závodní stravování,
  • firemní posilovna a kulturní akce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

25, 345 61  Staňkov-Ohučov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Staňkov (výroba)

Číst více

Kontakt:

Zuzana Milotová
725 515 201