Projektový manažer pro vývoj SW

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Chcete se podílet na vývoji dvojspojkových a automatických převodovek pro Porsche? Nebojíte se slova "software", i když jste ho třeba nikdy nepsali? Dokážete pojmenovat body, kde lze konstruktivně dosáhnout zlepšení a máte praxi v plánovací a koordinační činnosti v jakékoliv technické oblasti?

Staňte se koordinátorem pro transfer, vývoj a sériovou údržbu skupin projektů nízkoúrovňového software.

Co Vás čeká?

Vaším úkolem bude koordinace činností na projektech hardwarových ovladačů dodávaných formou knihoven do hlavního software řídících jednotek převodovek.

  • Komunikace se všemi zúčastněnými stranami zákazníka v režimech transferu projektu, aktivního vývoje a sériové údržby
  • Transfer existujících projektů z pobočky ZF v Auerbachu
  • Plánování zdrojů a kompetencí v rámci týmu
  • Zajištění SW kvality ve spolupráci s SQA týmem
  • Dohlížení na průběh projektu, pravidelné reportování zákazníkovi i vedení společnosti
  • Podpora týmového vedoucího při hodnocení a rozvoji členů týmu

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání a praxe v plánovací a koordinační činnosti v mezinárodním prostředí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost procesu vývoje embedded SW výhodou
  • Orientace v plánování a projektovém řízení
  • Dobré komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti

Výhodou:

  • znalost německého jazyka.

Nabízíme:

  • Zaškolení ve svěřené oblasti a možnost profesního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech a práci se špičkovými technologiemi,
  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ) započtené do pracovní doby
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office (5 dní v měsíci, po zapracování možnost navýšení)
  • 25 dní dovolené
  • Roční věrnostní odměny a podíl na zisku firmy
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenky (uplatnitelné ve vlastní kantýně)
  • Cafeteria – výběr služeb dle individuálních preferencí (sport, kultura, vzdělávání a rozvoj, dovolená)
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Kantýna s letní terasou pro snídaně i obědy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Macháčkova 925/24, 318 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Plzeň (vývoj)

Číst více

Kontakt:

Zuzana Milotová
725 515 201