Funkční vývojář pro řízení el. motorů (Matlab/ Simulink/ C)

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Máte zkušenosti z oblasti elektrických pohonů? Chcete se věnovat návrhu algoritmů pro řízení a diagnostiku elektrických motorů a řešit zajímavá technická témata z oblasti e-mobility?

Hledáme nové kolegy na expertní pozice funkčních a softwarových vývojářů pro nově vznikající team v Plzni

Co Vás čeká?

  • Vývoj funkcí řízení elektrických motorů vč. simulací funkcionality a komponent pohonu
  • návrh algoritmů v Matlab/Simulink, případně také implementace v C
  • návrh funkčních testů v simulačním prostředí; implementační testy a statická analýza kódu,
  • integrace softwarových modulů a kompilace prototypových releasů,
  • spolupráce s dalšími vývojovými týmy, podpora testování a zákaznických požadavků.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Vzdělání v oboru elektrotechnika, pohony a výkonová elektronika, mechatronika, kybernetika apod.,
  • zkušenosti z oblasti pohonů (řízení motorů),
  • zkušenosti s vývojem SW v C, znalost UML,
  • zkušenosti s model-based vývojem SW v Matlab/Simulink a dSpace/TargetLink,
  • komunikativní znalost angličtiny.

Výhodou:

  • zkušenosti z vývoje pro automotive,
  • znalost němčiny.

Nabízíme:

  • Zaškolení ve svěřené oblasti a možnost profesního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech a práci se špičkovými technologiemi,
  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ) započtené do pracovní doby
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office (5 dní v měsíci, po zapracování možnost navýšení)
  • 25 dní dovolené
  • Roční věrnostní odměny a podíl na zisku firmy
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenky (uplatnitelné ve vlastní kantýně)
  • Cafeteria – výběr služeb dle individuálních preferencí (sport, kultura, vzdělávání a rozvoj, dovolená)
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Kantýna s letní terasou pro snídaně i obědy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Plzeň (vývoj)

Číst více

Kontakt:

Zuzana Milotová
725 515 201