ÚČETNÍ

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Co Vás čeká?

Vaše úkoly:
•Provádí zaúčtování bankovních výpisů, vystavuje účetní doklady a vede související evidenci, vč. mezi závodových plateb (Netting). Připravuje a odesílá platební příkazy do banky.
•Vede pokladní hotovost, peněžní operace a s tím související evidenci a reporting. Provádí pravidelnou inventuru pokladní hotovosti. Hlásí a sleduje stav peněžních prostředků.
•Sleduje, eviduje a provádí zaúčtování hedgových transakcí (opce a forwardy). Měsíčně připravuje výhled stavu EUR prostředků a předkládá návrhy směn EUR / CZK.
•Předkládá saldo závazků a provádí odsouhlasení závazků s dodavateli.
•Je správcem firemních BoA platebních karet.
•Je správcem systému CONCUR pro vyúčtování služebních cest.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

Váš profil:

•SŠ ekonomického směru
•A2 anglický jazyk
•Uživatelská znalost MS Office
•Praxe výhodou

Nabízíme:

Nabízíme:

•Práci v příjemném moderním prostředí
•Profesní vzdělávání a další rozvoj
•Týmový přístup, pozice je podřízena hlavnímu účetnímu
•Benefity: 25 dní dovolené, firemní stravování, cafeterie, firemní lékař, rehabilitace, příspěvky na pojištění, příspěvky na sport a kulturu a další..

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Roli 2405/26, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Kontakt:

Pavla Benešová