Inženýr testovacích zařízení a systémů

Nemontujeme díly, neskládáme auta.
Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl, ZF Electronics Klášterec, jako člen divize divize E-mobility je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.

Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Z 3000 m2 na 9000m2 výrobní plochy. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá.

Co vás čeká?

  • Spolupráce na konceptech specifických testovacích systémů
  • Specifikace technických požadavků pro výrobce testovacích zařízení
  • Podpora a spolupráce při výběru vhodného dodavatele zařízení
  • Projektové řízení a koordinace dodavatele zařízení z hlediska termínu, kvality a nákladů
  • Interní a externí komunikace o technických problémech a jejich řešeních
  • Zajištění uvedení testovacích zařízení do provozu
  • Tvorba lokální technické dokumentace
  • Organizace a provádění servisních zásahů a optimalizací
  • Poskytování podpory po uvedení do sériové výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 podmínkou
  • Znalosti řídících systémů výrobních linek (např. LABView, TestStand, Bussystemen)
  • Znalosti v oblasti testování a řízení výkonových elektronik
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Ochotu cestovat – zaškolení v Německu

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů ZF Group
  • Součást týmu Náběhového managementu
  • Práce v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy
  • Motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Klášterec nad Ohří (výroba)

Číst více

Kontakt:

Kateřina Kotrbová