Bootloader & Cybersecurity expert (C / C++)

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Hledáme zkušeného embedded vývojáře, který se bude zabývat designem a implementací bootloader SW komponent a cybersecurity. SW vyvíjíme pro převodovky a pohonné systémy osobních i komerčních vozů (nákladní automobily, autobusy i těžká technika).

Co Vás čeká?

  • Komunikace se zákazníkem a analýza požadavků na SW,
  • design SW v modelovacím jazyce UML,
  • implementace řešení v jazycích C a C++,
  • integrace a testování softwaru pokročilými nástroji od předních dodavatelů v automotive (Vector),
  • vývoj na řídících jednotkách s pokročilými technologiemi v automotive (AURIX, HSM, …).

Později se můžete zaměřit i na další témata a prohlubovat znalosti v oblasti vývoje SW pro automotive, případně se posunout do role koordinátora projektů.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod.,
  • zkušenost s vývojem embedded SW,
  • znalost programovacího jazyka C / C++,
  • komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy),
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup.

Výhodou:

  • znalosti v oblasti vývoje softwaru pro automobilové komponenty,
  • znalosti v oblasti počítačové/embedded bezpečnosti.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení ve svěřené oblasti a možnost profesního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech a práci se špičkovými technologiemi,
  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ) započtené do pracovní doby
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office (5 dní v měsíci, po zapracování možnost navýšení)
  • 25 dní dovolené
  • Roční věrnostní odměny a podíl na zisku firmy
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenky (uplatnitelné ve vlastní kantýně)
  • Cafeteria – výběr služeb dle individuálních preferencí (sport, kultura, vzdělávání a rozvoj, dovolená)
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Kantýna s letní terasou pro snídaně i obědy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Plzeň (vývoj)

Číst více

Kontakt:

Zuzana Milotová
725 515 201