Inženýr dodavatelské kvality

Nemontujeme díly, neskládáme auta.
Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl, ZF Electronics Klášterec, jako člen divize divize E-mobility je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.

Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Z 3000 m2 na 9000m2 výrobní plochy. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá.

Pracuj pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích

Kde: ZF Electronics Klášterec s.r.o., Klášterec nad Ohří, občasné pracovní cesty do Německa

Co Vás čeká?

  • Komunikace s dodavateli
  • Ověřování shody s výkresovou dokumentací
  • Vedení záznamů a reportů v SAP (reklamační řízení s dodavateli)
  • Nápravná opatření interních/externích reklamací vč. reportování
  • Příprava a účast při zákaznických, certifikačních a interních auditech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (elektro výhodou)
  • Praxe na podobné pozici
  • Znalost IATF 16949:2016
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC (Windows, MS Office)
  • SAP zkušenosti podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů ZF Group
  • Součást týmu Náběhového managementu
  • Práce v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy
  • Motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Klášterec nad Ohří (výroba)

Číst více

Kontakt:

Kateřina Kotrbová