Technolog (SMT)

Nemontujeme díly, neskládáme auta.
Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl, ZF Electronics Klášterec, jako člen divize divize E-mobility je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.

Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Z 3000 m2 na 9000m2 výrobní plochy. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá.

Do našeho týmu hledáme další chytré lidi, kteří spolu s námi,
z Česka, změní dějiny automobilového průmyslu.

Pracovní náplň:

• Přejímka technologie SMT – technický a procesní dohled, podpora výroby
• Zodpovědnost za výrobní proces a technologie použité ve výrobě výkonové elektroniky
• Technická podpora zavádění změn
• Přímá účast na projektu ve fázi předsérie
• Práce na výrobních projektech ve spolupráci s vývojem nového produktu
• Zajištění připravenosti výrobního závodu i dodavatelů ve spolupráci s ostatními odděleními

Požadujeme:

• Prokazatelnou zkušenost s technologií SMT
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ
• Znalost práce na PC (Windows, MS Office)

Nabízíme:

• Zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů ZF Group
• Součást týmu Náběhového managementu
• Práce v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy
• Motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
• 25 dní dovolené
• Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Klášterec nad Ohří (výroba)

Číst více

Kontakt:

Kateřina Kotrbová