PROJEKTOVÝ LOGISTIK

ZF Chassis Systems Žatec je nejnovější závod skupiny ZF v České republice. Stavět se začal na podzim roku 2017 a najdete ho v Průmyslové zóně Triangle u Žatce. První fáze výstavby zahrnuje plně automatizovanou kompletaci modulů náprav na ploše o téměř 3500 m2. Uplatnění zde najde zhruba 60 zaměstnanců. V současné chvíli odstartovala předsériová výroba a od listopadu 2018 bude spuštěna výroba sériová

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl. Portfolio skupiny ZF zahrnuje prvky pohonného ústrojí osobních automobilů, nákladních a užitkových vozů, autobusů, lodí i letadel, ale také projekty z oblasti elektromobility.

Hledáte zajímavou pracovní příležitost?

Lokalita: průmyslová zóna TRIANGLE, Žatec (kraj Ústí nad Labem); cestování do zahraničí (především Německo nebo jiné nejenom evropské země)

Pracovní náplň:

• Plánování logistických procesů pro výrobu a montáž podvozků
• Vytváření rozpočtů
• Plánování balení a logistického vybavení
• Podpora rozvoje dodavatelských projektů
• Aktivní účast na získávání a implementaci nových projektů
• Podpora a koordinace činností mezi jednotlivými odděleními a funkcemi

Požadujeme:

• Vzdělání v oblasti techniky nebo logistiky
• Alespoň 2 roky zkušeností z oblasti logistiky, preference z výrobní nebo automotive společnosti
• Dobré počítačové znalosti a praktické zkušenosti s MS Office
• Znalost anglického jazyka (mluvená i psaná forma komunikace)
• Dobré komunikační schopnosti a schopnost mezikulturního porozumění
• Ochota cestovat

Nabízíme:

• Příležitost stát se členem mezinárodního týmu
• Velmi dobré pracovní prostředí a firemní kulturu
• Práci na zajímavých projektech a úkolech
• Možnost osobního i profesního růstu
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Další zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žatec

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Kontakt:

Kateřina Kotrbová