Skladník / Skladnice

Skupina ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

ZF Electronics Klášterec se zabývá výrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro výrobu výkonové elektroniky, tedy vysokovýkonných komponentů do elektromobilů.

Pracuj pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích

Kde: ZF Electronics Klášterec s.r.o., Klášterec nad Ohří

Co Vás čeká?

  • Práce ve skladu
  • Příjem zboží, evidence
  • Zaskladnění materiálu
  • Manipulace s materiálem
  • Práce ve směnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Zkušenosti z podobné pozice (VZV)
  • Být časově flexibilní
  • Být ochoten/ochotna pracovat ve směnném provozu
  • Znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • Příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Zaujalo Vás to? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Těším se na Vaši odpověď.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Osvobozená 780, 431 51  Klášterec nad Ohří-Miřetice u Klášterce nad Ohří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jak to vypadá v ZF Klášterec nad Ohří (výroba)

Číst více

Kontakt:

ZF Electronics Klášterec s. r. o.