Konstruktér převodovek pro průmyslové aplikace

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Na pozici „Konstruktér převodovek pro průmyslové aplikace“ hledáme kreativní kolegy s praktickým přístupem k práci, kteří se budou zabývat vývojem osvědčených i nových produktů (převodovek) pro průmyslové využití.

Co Vás čeká?

  • Vývoj modulárních produktových sérií pro různé aplikace
  • Analýza požadavků zákazníka a rozpracování mechanické specifikace pro pohony
  • Konstrukční činnost v CAD programu Creo, včetně kompletní výkresové dokumentace ( např. výkresy pro zákazníka, pro výrobu atd.) a kusovníků
  • Návrh převodů a dalších částí (skříní, hřídelí, strojních součástí...) včetně připojení dalších systémů (např. mazání, senzorika...)
  • Řízení dokumentů pomocí PDM systému
  • Pořízení analytických a základních FEM výpočtů
  • Zajištění složitějších FEM výpočtů a simulací (MBS, apod.) ve spolupráci se skupinou inženýringové podpory
  • Konstrukční podpora testování a výroby, včetně zajištění jakosti
  • Spolupráce na vývoji metod a procesů, implementace závěrů základního vývoje do konstrukce
  • Technická podpora při komunikaci se zákazníky a dodavateli ohledně konstrukce, podpora řešení problémů

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Dokončené VŠ vzdělání v oboru strojního inženýrství
  • Znalost 3D CAD programů (znalost CAD CREO výhodou)
  • Zkušenosti v oblasti navrhování převodovek, resp. průmyslových převodovek, ale pozice je vhodná i pro absolventy příslušného studijního oboru
  • Dobrá znalost softwaru MS Office, znalost SW KissSoft výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Iniciativní přístup, schopnost týmové práce a dobré komunikace

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Dotované stravování ve firemní kantýně

Informace o pozici

Místo pracoviště

Univerzitní 1159/53, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Jak to vypadá v ZF Plzeň (vývoj)

Číst více

Kontakt:

Zuzana Milotová
725 515 201